Поради кухаря -день народження

Що приготувати на день народження дитини?

Не потрiбно нічого незвичайного готувати на дитячий день народження. Діти завжди їдять звичні страви і на експерименти

йдуть дуже неохоче. Радимо пропонувати маленьким гостям самі повсякденні частування (пюре, рис, курячі котлетки або відбивні, і.т.д.), а от прикрасити страви можна якось незвично.

Не робіть занадто багато їстівних прикрас. Діти із задоволенням розглянуть декілька овочевих і фруктових звірків на столі, а потім візьмуться за смачненьке, навіть якщо воно не прикрашене сонечками і бджілками.

Ось фотодобірка, яка сподiваємось стане для вас джерелом ідей:

Бутерброди

В інтернеті багато прикладів фантастично-прикрашених бутербродів, але ... Давайте будемо реалістами. Навичка володіння ножем не у всіх мам високий, та й часу, як правило, дуже мало. Тут би встигнути приготувати основні страви, а вже до прикрашення не завжди руки доходять. Виберемо максимально прості варіанти, але й вони вимагають терпіння, майстерності і творчої енергії.

Ось кілька ковбасно-сирних фантазій з овочевими «родзинками». Хліб для бутербродів можна зробити фігурним за допомогою формочок для печива!