Комунальний комбінований дошкільний навчальний

заклад № 6 з групами для дітей з особливими потребами розпочав роботу 5 листопада 1992 року, збудований за сучасним європейським проектом австро-німецькою будівельною компанією «Gofman-Maculan» у військовому містечку для сімей військовослужбовців, яких вивели із Німеччини у 1991 році.

Віддаленість від промислової зони, розташованість поряд з лісом, річкою, робить його не схожим на жоден район міста. Цей екологічний оазис з сучасною розвиненою інфраструктурою: торгівельні комплекси, школи, дитячі садочки, поліклініка, будинок культури,  є мрією кожного криворіжця.  Понад 240 малюків кожного ранку і з задоволенням поспішають в свою країну - країну дитинства,  яка сяє всіма кольорами веселки.

Територію дошкільного закладу обладнано ігровими та спортивними майданчиками, є міні-стадіон для проведення спортивних ігор, басейн та доріжки здоров’я для корекції  плоскостопості.