5 черв. 2014

Зустрічаємо літо

Веселим театральним дійством зустріли літо вихованці нашого садочка.
3 черв. 2014

День захисту дітей

У перший день літа у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.
30 трав. 2014

Випускні свята

В дитячому садочку діти старших груп відсвяткували випускні свята
21 трав. 2014

Тиждень безпеки

В дошкільному навчальному закладі пройшов Тиждень безпеки та Єдиний День цивільного захисту, як форма профілактичної роботи серед дітей щодо вивчення правил безпеки і правил поведінки в різних надзвичайних ситуаціях. Під час тижня безпеки були проведені цікаві заняття з тематики безпеки дитини, проводились конкурси, вікторини перевірки знань правил безпечної поведінки. Були проведені евакуаційні заходи всіх учасників навчально-вихованого процесу.
19 трав. 2014

музиканти в гостях у дітей

Вихованці музичної школи — справжні друзі не тільки дітей, а й всього персоналу нашого садочка. Артисти зі своїми викладачами завітали до нас з музичними привітаннями. Дуже приємно було бачити серед музикантів випускників нашого закладу. Малюки із задоволенням слухали музику та розповіді викладачів.
16 трав. 2014

Веселі старти

Традиційним стало проведення спортивних змагань серед дошкільників - «Веселі старти». Команда дошкільного закладу № 6 також приймала участь в змаганнях. Діти виконували різні естафети: підлізали у тунель, передавали естафетну паличку, метали в ціль, переносили предмети. Змагання закінчилися дружньою перемогою. Діти отримали солодкі подарунки та медалі. Позитивні емоції та веселий настрій ще надовго залишаться в серцях дітей.
15 трав. 2014

Екскурсія до школи

Важливим є бажання дошкільнят йти до школи. Тому кожен рік КЗШ №85 відкриває двері для дошкільнят. Наші вихованці та їх вихователі знову відвідали школу, де їх зустріли директор, заступник директора з навчально-виховної роботи, психолог, вчителі та учні. Діти завітали у гості до першокласників, посиділи за партами, помилувалися експонатами шкільної виставки, побували в спортзалі, бібліотеці, столовій. Дітити залишились дуже задоволеними. Головне, що кожен з них виніс з цієї екскурсії бажання знову прийти до школи, але вже у статусі учня.
12 трав. 2014

9 ТРАВНЯ

У садочку пройшов ряд занять, присвячених великому Дню Перемоги. Діти малювали, робили аплікації, ліпили, вчили вірші та слухали розповіді. Сьогодні вихованці старших груп виходили на невеличку екскурсію до пам’ятника танкістам. Діти вислухали коротку розповідь, вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти.
5 трав. 2014

Конкурс "Супер мама"

Вітаємо переможницю та маму трьох дітей Федосенко Наталію Анатоліївну, яка зайняла перше місце і отримала почесне звання та диплом супер мами в конкурсі «Супер мама», який проходив у палаці культури Карачуни.
21 квіт. 2014

Міс Бусинка

У палаці культури Карачуни 18.04.2014 року відбувся конкурс «Міс Бусинка». Ми вітаємо Вікторію Діденко, яка здобула перемогу та отримала звання "Міс Бусинка". Віка та її група підтримки достойно представила наш заклад.