1 бер. 2014

28 лютого діти нашого дитячого садочка відсвяткували Масляну
24 лют. 2014

Міжнародний день української мови

21 лютого в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови відбулася зустріч з поетесою Криворіжжя Інною Доленник
20 лют. 2014

День визволення Кривого Рогу від фашистських загарбників

Діти вшанували пам'ять загиблих під час визволення Кривого Рогу та поклали квіти до пам'ятника танкістам
22 січ. 2014

В дитячому садочку був проведений захід присвячений Дню Соборності України
21 січ. 2014

2014 рік оголошено роком Тараса Григоровича Шееченка

Указом Президента України Віктора Януковича в честь двохсотлітнього ювілею з дня народження великого українського поета 2014 рік оголошений в Україні роком Тараса Шевченка. В закладі планується проведення заходів, присвячених цій визначній даті.
13 січ. 2014

Участь у міському галузевому огляді-конкурсі серед закладів освіти Кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста"

Педагогічний колектив та діти ККДНЗ №6 щиро вітають з Новорічними святами всіх мешканців Кривого Рогу. До Вашої уваги представляємо відеоролик-привітання, який переміг у міському галузевому огляді-конкурсі серед закладів освіти "Кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста".
27 груд. 2013

Тиждень Новорічних свят

В закладі прйшли Новорічні свята
23 груд. 2013