19 квіт. 2014

Великдень

Як ми знаємо, найповніше святковий настрій відчувається тоді, коли його розділяють з нами близькі і рідні. Ось і діти середньої групи вирішили показати Великодню виставу для вихованців садочка та їх батьків. Чудова родинна атмосфера, яка перебувала в залі залишиться ще надовго в серцях усіх присутніх
18 квіт. 2014

Великдень

У нашому садочку завжди широко відзначалося свято "Великодня". Це дуже світле і добре свято, до якого ретельно готуються всі: і дорослі, і діти. Щороку діти розписують яйця і майструють самостійно поробки, а також залучають і своїх батьків. Діти із задоволенням дарують їх один одному та батькам.
11 квіт. 2014

Театральна вистава

Діти показали виставу "Червона Шапочка на новий лад". Акторами були вихованці старшої групи. Автор сценарію та ведуча вихователь - Гришина Ольга Ігорівна. Хореограф - Вареник Ксенія Володимирівна. Музичні керівники - Юшко Олена Юріївна та Соколовська Ніна Георгіївна
10 квіт. 2014

фестиваль "Сузір'я талановитих дошкільнят"

Вихованці дитячого садочка приймали участь в районному етапі Всеукраїнського фестивалю "Сузір'я талановитих дошкільнят" та зайняли призові місця.
5 квіт. 2014

"Петриківський первоцвіт"

У дитячому садку малеча вчиться малювати в петриківській манері й шанувати традиції рідного краю.
2 квіт. 2014

День дитячої книги

2 квітня в дитячому садку відзначали день дитячої книги.
1 квіт. 2014

Від серця до серця

З 21 березня в ККДНЗ №6 стартувала загальноміська благодійна акція «Від серця до серця». Доброчинну акцію розпочали театральною виставою. Протягом тижня в закладі були проведені виставки, спортивні розваги та ярмарки. Виручені кошти будуть покладені до спільної скарбнички благодійних справ.
30 бер. 2014

Районний турнір з гри у шахи

Вихованці нашого садочка Черняк Віка, Вишенько Аліса, Петрунніков Роман та Горілий Мирослав приймали участь у районномі турі з гри у шахи.
30 бер. 2014

Спортивне свято "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

Батьки та діти нашого садочка із задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях.
5 бер. 2014

Весна Рудани

Педагоги закладу приймали участь у фестивалі "Весна рудани"